canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligneOpen url faild!
Zostań wolonatariuszem 3. Gdańsk Maratonu!

Zostań wolonatariuszem 3. Gdańsk Maratonu!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu jakim jest 3. Gdańsk Maraton, który startuje 9 kwietnia 2017 r. Pierwsza oraz druga edycja gdańskiej imprezy, dzięki głosom osób w nim uczestniczących, zdobyła tytuł Złotego Biegu wśród dużych maratonów. Teraz Wy możecie stać się częścią tej wyjątkowej imprezy biegowej. Jej nieprzeciętność podkreśli m.in. ... Czytaj więcej »

“Rowerowy Maj” zaczyna się w lutym

“Rowerowy Maj” zaczyna się w lutym

Oprócz Gdańska jeszcze 14 miast i gmin w całym kraju przeprowadzi u siebie w tym roku kampanię “Rowerowy Maj”. Żeby podtrzymać atrakcyjność czwartej rowerowej rywalizacji szkół i przedszkoli, jej organizatorzy wprowadzili kilka zmian w regulaminie. Formularze rekrutacyjne kampanii Rowerowy Maj`2017 dotarły do gdańskich szkół i przedszkoli 10 lutego 2017 r. ... Czytaj więcej »

Konkurs „Pozytywnej Strefy Kibicowania”

Konkurs „Pozytywnej Strefy Kibicowania”

Gdański Ośrodek Sportu pokazuje, że sport i ruch to nie tylko zdrowie, ale również pozytywne emocje w duchu Fair Play. GOS zaprasza wszystkie gdańskie szkoły – podstawowe i gimnazjalne – kluby sportowe – do juniora włącznie – oraz świetlice środowiskowe do uczestnictwa w Konkursie pod nazwą „Pozytywna strefa kibicowania”. Celem ... Czytaj więcej »

Zostań ratownikiem na kąpieliskach

Zostań ratownikiem na kąpieliskach

Umiesz pływać? Chcesz zostać ratownikiem wodnym na kąpieliskach w Gdańsku? Napisz do nas, pomożemy Ci uzyskać zawód i ciekawą pracę. Organizujemy kąpieliska morskie od 1990 roku. W tym celu zatrudniamy w sezonie letnim ratowników, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo kąpiących. Wyposażamy kąpieliska w nowoczesny sprzęt do bezpośredniego ratowania życia. ... Czytaj więcej »

Sportowe emocje najmłodszych biegaczy

Sportowe emocje najmłodszych biegaczy

Biegi dziecięce to jedno z wydarzeń towarzyszących 3. Gdańsk Maratonu. Dzień przed maratonem Wasze pociechy będą mogły wystartować w imprezie dedykowanej najmłodszym biegaczom. Start i meta zlokalizowane będą w hali AMBEREXPO, więc pogoda nie powinna być straszna dla młodych sportowców. Poza tym, będą finiszować w tym samym miejscu, co maratończycy! Nie ... Czytaj więcej »

Witamy w Gdańskim Ośrodku Sportu!

Witamy w Gdańskim Ośrodku Sportu!

Uproszczony herb miasta z nową nazwą Gdański Ośrodek Sportu na zielonym tle. Tak od 1. lutego 2017 r. prezentuje się nowy znak identyfikujący naszą jednostkę, funkcjonującą dotąd jako Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Celem zmiany ma być przede wszystkim silniejsza identyfikacja z miastem. Głównym motywem jest historyczny herb ... Czytaj więcej »

Biegniesz w Maratonie? Poznaj Gdańsk – sam lub z rodziną!

Biegniesz w Maratonie? Poznaj Gdańsk – sam lub z rodziną!

Już 9 kwietnia w Gdańsku odbędzie się 3 Gdańsk Maraton. Z myślą o jego uczestnikach, Gdańska Organizacja Turystyczna wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu przygotowała specjalny pakiet Karty Turysty. Dzięki niemu każdy biegacz i osoby, które przybędą z nim do Gdańska aby mu kibicować, będą mogli poznać nasze miasto jeszcze wygodniej ... Czytaj więcej »

Aktywne ferie w mieście

Aktywne ferie w mieście

W czasie zimowych ferii Gdański Ośrodek Sportu postawił przede wszystkim na pływanie i zajęcia sportowe. Każdy mógł wybierać spośród aż 11 aktywności. Oprócz zajęć dla dzieci i młodzieży, program uzupełniła propozycja dla rodzin. Wszystkie atrakcje przyciągnęły łącznie ponad 7000 gdańszczan. Największym zainteresowaniem cieszyła się pływalnia. Każdego roku akcja „Basen za zeta” ... Czytaj więcej »

2. PZU Gdańsk Maraton to Złoty Bieg!

2. PZU Gdańsk Maraton to Złoty Bieg!

2. PZU Gdańsk Maraton zorganizowany w dniu 15 maja 2016 roku przez Miasto Gdańsk ponownie zdobył tytuł najlepszej w Polsce dużej imprezy na dystansie maratonu w plebiscycie portalu maratonypolskie.pl. To drugie z rzędu wyróżnienie dla gdańskiej imprezy przyznane przez samych biegaczy. W głosowaniu mogli wziąć udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu i ... Czytaj więcej »

MOSiR liderem projektu Baltic Pass

MOSiR liderem projektu Baltic Pass

Z dumą informujemy, że właśnie wystartował nowy turystyczno-żeglarski projekt unijny, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej „Południowy Bałtyk 2014-2020″. Jego liderem jest MOSiR w Gdańsku. Projekt o nazwie „Baltic Pass – Maritime Heritage Tours”, ma m. in. odkrywać, definiować i oferować korzystanie z uroków Bałtyku i jego dziedzictwa morskiego. W tym przedsięwzięciu partnerują ... Czytaj więcej »

Hokej podwodny. Musisz to zobaczyć!

Hokej podwodny. Musisz to zobaczyć!

Klub Hokeja Podwodnego „Bałtyckie Foki” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku zapraszają na coroczny Turniej Hokeja Podwodnego „Gorączka Sobotniej Nocy”. Zawody odbędą się w dniu 28 stycznia 2017 roku na Pływalni Chełm (ul. Chałubińskiego13). To już piąta edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Celem zawodów jest nie tylko propagowanie ... Czytaj więcej »

Ferie z jajem!

Ferie z jajem!

Poznaj Rugby TAG! To bezpieczna bezkontaktowa odmiana gry w Rugby. Bezpłatne zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 6-11 które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Jak się gra piłką przypominającą jajo oraz jakie są zasady gry w Rugby Tag? To wszystko i jeszcze więcej dowiesz się próbując czegoś zupełnie ... Czytaj więcej »

Scroll To Top