W dniach 3-4 czerwca 2017 r. już po raz trzeci odbyły się Plażowe Mistrzostwa Polski w Ultimate Frisbee. W zmaganiach o tytuł Mistrza Polski wzięło udział 15 drużyn z całej Polski. W turnieju wzięło udział ok. 200 zawodników, którzy przez dwa dni rywalizowali tym razem na plaży Stogi w Gdańsku bez względu na warunki pogodowe.

W tym roku w finale rywalizowały ze sobą Flow Ultimate Wrocław oraz Bez Ciśnień Kosmodysk z Warszawy. Ostatecznie tytuł Mistrza Polski wywalczyła warszawska drużyna Bez Cieśnień Kosmodysk. Ultimatum Gdańsk w tym roku wystawiło trzy składy ze zróżnicowanym poziomem zaawansowania. Ultimatum Flauta, zespół skupiający początkujących zawodników, zajął 15 miejsce. Ultimatum Szkwał zajęło 13 miejsce, a Ultimatum Sztorm wywalczyło 7 miejsce.

Nagrodę MVP otrzymał Michał Rudy z Bez Ciśnień Kosmodysk, a w kategorii WMVP bezkonkurencyjna była Monika Zaczkowska, która będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach we Francji w kategorii Mixed. Nagroda Spirit Of The Game została przyznana przez zawodników drużynie Ultimatum Sztorm.

Ultimate Frisbee to jedna z najbardziej dynamicznych i widowiskowych dyscyplin drużynowych na świecie, znana również pod nazwą ultimate. To sport będący połączeniem wielu elementów zaczerpniętych z innych dyscyplin drużynowych, takich jak piłka nożna, szczypiorniak, koszykówka czy nawet rugby i futbol amerykański. Ultimate to także dyscyplina sportowa, która popularyzuje ideę gry fairplay na zasadach „Spirit Of The Game”.